Gökhan AKTAŞ

 

 
 


Gökhan AKTAŞ
İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı


İstanbul Şişli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul Sarıyer ilçesinde tamamladı. 
2009 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Akabinde Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini ve Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünü tamamladı. 
2009-2013 yılları arasında Özel Florence Nightingale Hastanesinde sağlık teknikeri olarak çalıştı. 
2013 yılı Ocak ayında Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğü Kemah İlçe Entegre Devlet Hastanesinde memuriyete başladı. 
2013-2018 yılları arasında Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesinde sağlık teknikeri ve İdari Mali İşler Müdürlüğü bünyesinde gider tahakkuk, muayene kabul-kontrol teşkilatı ve satın alma birimlerinde birim sorumlusu olarak çalıştı. 
2014 yılında İstanbul Beyoğlu Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanlığında satın alma biriminde çalıştı.
2018-2021 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi satın alma biriminde birim sorumlusu olarak çalıştı.
2018 yılında açılan Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ve 2021 yılında açılan  Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kuruluş ve açılış süreçinde görev aldı. 
2021 yılı Kasım ayından itibaren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 
Evli ve bir çocuk babasıdır.