Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nde 30 yataklı Çocuk Palyatif Merkezi açıldı
İSTANBUL - Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ek hizmet binası olan Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nde, hazırlanan 30 yataklı Çocuk Palyatif Merkezi düzenlenen törenle açıldı.
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ek hizmet binası Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nde hizmet verecek olan ve İstanbul'da ilk olma özelliği taşıyan, 30 yataklı Çocuk Palyatif Merkezi'nin açılışı yapıldı. Açılış programına İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Başhekimi Gökhan Tolga Adaş ile birlikte Yazar Cemalnur Sargut ile AK Parti Bakırköy İlçe Başkanı Tülin Mazlumoğlu Kestane, hastane yetkilileri ve doktorlar katıldı. Açılış programında konuşan İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, İstanbul'da erişkinler için 28 palyatif bakım merkezi bulunduğu söyledi. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Başhekimi Gökhan Tolga Adaş ise hastanede bir ilk olduğunu ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
![DSC_6042.JPG DSC_6042.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/698258/0/dsc6042jpg.png)
![20220817_124514.jpg 20220817_124514.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/698265/0/20220817124514jpg.png)
![20220817_124455.jpg 20220817_124455.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/698264/0/20220817124455jpg.png)
![20220817_124342.jpg 20220817_124342.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/698262/0/20220817124342jpg.png)
![20220817_092406.jpg 20220817_092406.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/698260/0/20220817092406jpg.png)
![20220817_092357.jpg 20220817_092357.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/698259/0/20220817092357jpg.png)